Jdi na obsah Jdi na menu
 


Obrazek

V sobotu dne 16. května 2009 se k příležitosti slavnostního otevření nově zrekonstruovaného hřiště na Čížovkách uskutečnil exhibiční turnaj 5ti týmů sdružených pod organizací Orel.

Už jen v našich vzpomínkách zůstanou navždy ukotveny nezapomenutelné zápasy odehrané na legendární prosívce na našem oblíbeném hřišti. Nikdy přátelé nezapomeňte, kolik to bylo hodin a dnů života, co jsme na tomto povrchu strávili hraním za naše Dynamo a kolik metráků šišek jsme vždycky museli z hrací plochy odklidit..Ale sentiment stranou. Jak se říká, změna je život, a tentokrát to je změna opravdu k lepšímu. Myslím, že nynější umělý povrch je naprosto ideální na hraní malé kopané, a navíc ze zkušenosti z hřišť soupeřů se domnívám, že je možná nejlepší ze všech vůbec. Původní rozměry hřiště byly zachovány, řekl bych, že je nynější hrací plocha větší…
A teď už pojďme k samotnému turnaji. Ve velice přátelské atmosféře se proti sobě systémem každý s každým (2 x 10 minut) utkala mužstva Orel Boskovice, Fara tým, Orel rock Boskovice, Orel Drnovice a Dynamo Čížovky.
Dynamo nejprve porazilo Faru tým 4:0, dále jsme porazili Orel Rock 4:0, a Orel drnovice 2:0. Stejně tak tým Orla Boskovice porazil všechny tyto soupeře a bylo jasné, že v posledním zápase turnaje mezi těmito dvěma soupeři dojde k přímému souboji o první místo. Po vyrovnaném zápase skončilo utkání 0:0. Přišly tedy na řadu penalty. Všichni exekutoři penalt se nemýlili až do páté série, kdy hráč Orla neproměnil penaltu a tak se Dynamo mohla radovat z vítězství v turnaji!! Za dynamo proměnili penalty 2x Adam, 2x Lukša, 1x Radim. Výborným počinem se prezentovala celá obranná hra Dynama včetně suverénního golmana Adama, který za celý turnaj nepustil jediný gól!!
Za vítězství v turnaji jsme dostali krásný zlatý pohár. Pohárem byla oceněna mužstva i na druhém a třetím místě. Naše sbírka pohárů se tedy obohatila o další cenný kousek.

Pořadí v turnaji:Obrazek

1. Dynamo Čížovky

2. Orel Boskovice
3. Orel Drnovice
4. Orel rock Boskovice
5. Fara tým