Jaro
25. 6. 2009
4. liga MK Blansko - Jaro
1. kolo | Domácí | Hosté | |||
18.4./19.4. | |||||
So 16:00 | PANTHERS Vanovice | 2:5 | FK NEDALA Krasová | ||
So 16:00 | SK Jestřebí | 3:0 | T.J.OKNOSTYL Rohozec | ||
So 16:00 | TJ SOKOL Valchov „A“ | 3:1 | SK MORAVAN Svitávka | ||
So 16:00 | FK Obora | 0:5 | FC Dlouhá Lhota | ||
So 16:00 | FK TUZEMÁK Boskovice | 3:3 | FP PARADOX Blansko | ||
Ne 10:00 | FC DYNAMO Čížovky | 7:5 | HASIČI M.R. – S.L. |
2. kolo | Domácí | Hosté | |||
25.4./26.4. | |||||
So 16:00 | FK NEDALA Krasová | 11:3 | FK Obora | ||
So 16:00 | FC Dlouhá Lhota | 1:1 | FK TUZEMÁK Boskovice | ||
So 16:00 | T.J.OKNOSTYL Rohozec | 3:2 | PANTHERS Vanovice | ||
So 16:00 | SK MORAVAN Svitávka | 5:0 | HASIČI M.R. – S.L. | ||
So 16:00 | TJ SOKOL Valchov „A“ | 5:3 | SK Jestřebí | ||
Ne 10:00 | FP PARADOX Blansko | 5:9 | FC DYNAMO Čížovky |
3. kolo | Domácí | Hosté | |||
2.5./3.5. | |||||
So 17:00 | SK Jestřebí | 3:2 | SK MORAVAN Svitávka | ||
So 17:00 | HASIČI M.R. – S.L. | 7:1 | FP PARADOX Blansko | ||
So 17:00 | FK Obora | 1:3 | T.J.OKNOSTYL Rohozec | ||
So 17:00 | FK TUZEMÁK Boskovice | 1:4 | FK NEDALA Krasová | ||
So 17:00 | PANTHERS Vanovice | 3:0 | TJ SOKOL Valchov „A“ | ||
Ne 10:00 | FC DYNAMO Čížovky | 7:4 | FC Dlouhá Lhota |
4. kolo | Domácí | Hosté | |||
9.5./10.5. | |||||
So 17:00 | FK NEDALA Krasová | 2:4 | FC DYNAMO Čížovky | ||
So 17:00 | FC Dlouhá Lhota | 1:2 | HASIČI M.R. – S.L. | ||
So 17:00 | SK Jestřebí | 3:1 | PANTHERS Vanovice | ||
So 17:00 | T.J.OKNOSTYL Rohozec | 3:0 | FK TUZEMÁK Boskovice | ||
So 17:00 | TJ SOKOL Valchov „A“ | 2:1 | FK Obora | ||
So 17:00 | SK MORAVAN Svitávka | 2:3 | FP PARADOX Blansko |
5. kolo | Domácí | Hosté | |||
16.5./17.5. | |||||
So 17:00 | HASIČI M.R. – S.L. | 5:3 | FK NEDALA Krasová | ||
So 17:00 | FK Obora | 7:4 | SK Jestřebí | ||
So 17:00 | FK TUZEMÁK Boskovice | 3:2 | TJ SOKOL Valchov „A“ | ||
So 17:00 | PANTHERS Vanovice | 1:1 | SK MORAVAN Svitávka | ||
Ne 10:00 | FC DYNAMO Čížovky | 5:1 | T.J.OKNOSTYL Rohozec | ||
Ne 10:00 | FP PARADOX Blansko | 13:1 | FC Dlouhá Lhota |
6. kolo | Domácí | Hosté | |||
23.5./24.5. | |||||
So 17:00 | FK NEDALA Krasová | 5:8 | FP PARADOX Blansko | ||
So 17:00 | SK Jestřebí | 6:0 | FK TUZEMÁK Boskovice | ||
So 17:00 | T.J.OKNOSTYL Rohozec | 6:5 | HASIČI M.R. – S.L. | ||
So 17:00 | PANTHERS Vanovice | 6:1 | FK Obora | ||
So 17:00 | TJ SOKOL Valchov „A“ | 5:9 | FC DYNAMO Čížovky | ||
So 17:00 | SK MORAVAN Svitávka | 5:0 | FC Dlouhá Lhota |
7. kolo | Domácí | Hosté | |||
30.5./31.5. | |||||
So 17:00 | FK Obora | 1:12 | SK MORAVAN Svitávka | ||
So 17:00 | FK TUZEMÁK Boskovice | 6:2 | PANTHERS Vanovice | ||
So 17:00 | FC Dlouhá Lhota | 0:1 | FK NEDALA Krasová | ||
So 17:00 | HASIČI M.R. – S.L. | 5:2 | TJ SOKOL Valchov „A“ | ||
Ne 10:00 | FC DYNAMO Čížovky | 8:5 | SK Jestřebí | ||
Ne 10:00 | FP PARADOX Blansko | 11:2 | T.J.OKNOSTYL Rohozec |
8. kolo | Domácí | Hosté | |||
6.6./7.6. | |||||
So 17:00 | TJ SOKOL Valchov „A“ | 4:6 | FP PARADOX Blansko | ||
So 17:00 | T.J.OKNOSTYL Rohozec | 1:6 | FC Dlouhá Lhota | ||
So 17:00 | PANTHERS Vanovice | 3:2 | FC DYNAMO Čížovky | ||
So 17:00 | SK Jestřebí | 5:3 | HASIČI M.R. – S.L. | ||
So 17:00 | FK Obora | 5:8 | FK TUZEMÁK Boskovice | ||
So 17:00 | SK MORAVAN Svitávka | 2:5 | FK NEDALA Krasová |
9. kolo | Domácí | Hosté | |||
13.6./14.6. | |||||
So 17:00 | FK TUZEMÁK Boskovice | 3:4 | SK MORAVAN Svitávka | ||
So 17:00 | FK NEDALA Krasová | 20:3 | T.J.OKNOSTYL Rohozec | ||
So 17:00 | HASIČI M.R. – S.L. | 6:3 | PANTHERS Vanovice | ||
So 17:00 | FC Dlouhá Lhota | 4:1 | TJ SOKOL Valchov „A“ | ||
Ne 10:00 | FC DYNAMO Čížovky | 6:0 | FK Obora | ||
Ne 10:00 | FP PARADOX Blansko | 7:2 | SK Jestřebí |
10. kolo | Domácí | Hosté | |||
20.6./21.6. | |||||
So 17:00 | TJ SOKOL Valchov „A“ | 2:5 | FK NEDALA Krasová | ||
So 17:00 | PANTHERS Vanovice | 4:4 | FP PARADOX Blansko | ||
So 17:00 | SK Jestřebí | 7:5 | FC Dlouhá Lhota | ||
So 17:00 | FK TUZEMÁK Boskovice | 3:7 | FC DYNAMO Čížovky | ||
So 17:00 | FK Obora | 4:8 | HASIČI M.R. – S.L. | ||
So 17:00 | SK MORAVAN Svitávka | 8:3 | T.J.OKNOSTYL Rohozec |
11. kolo | Domácí | Hosté | |||
27.6./28.6. | |||||
So 17:00 | T.J.OKNOSTYL Rohozec | : | TJ SOKOL Valchov „A“ | ||
So 17:00 | HASIČI M.R. – S.L. | : | FK TUZEMÁK Boskovice | ||
So 17:00 | FC Dlouhá Lhota | : | PANTHERS Vanovice | ||
So 17:00 | FK NEDALA Krasová | : | SK Jestřebí | ||
Ne 10:00 | FC DYNAMO Čížovky | : | SK MORAVAN Svitávka | ||
Ne 10:00 | FP PARADOX Blansko | : | FK Obora |